RSS

Kościerzyna Szpital

Z pierwszej


Temat: Doświadczony Neurolog w Gdańsku
jeśli chodzi o rehabilitację, to Mamie Jędrka i innym mamom/tatom, których dzieci wymagaja dłuższej rehabilitacji (z Pomorza)proponuję załapać się na 2-3 tygodniowy turnus rehabilitacyjny organizowany przez
-szpital w dzierżążnie (Centrum Rehabilitacyjne)
-Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie.

Wystarczy zadzwonić, zapisać się na listę, dzwonić i monitować, a gdy dadzą termin pojechać (ze skierowaniem od lek. I kontaktu).

Dlaczego turnus, otóż przebywa się na oddziale z dzieckiem, jest to trochę uciażliwe, jednak w szpitalu mają wszystkie urządzenia niezbędne do masaży, ćwiczeń, czego w domu nie zapewni terapeuta. M.in. masaże wodne, tzw. wirówka, laser, solux, etc.Do tego stała opieka specjalistów...

Warto nauczyć się ćwiczeń, mozna np. nakręcić cyfrówką i popatrzeć, żeby później robić samodzielnie.


Droga Parasolko, a ten Wasz neurolog z AMG to jest specjalista neurologii dziecięcej, czy dorosłych

Pozdrawiam
Mariusz
Źródło: maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=20830Temat: Egzamin dla niemogących
Oprócz mnie jeszcze jedna osoba umawiała się z Szulman-Wardal na wtorek 13.04. Pomyślałem, że dobrze by było się zsynchronizować, bo po co odciągać panią doktor od pracy dwa razy. Autobus do Kościerzyny odjeżdża z Dworca Głównego PKS w Gdańsku o 10:50, w Kościerzynie jest 12:25. Sprawdziłem, jak się stamtąd dostać do szpitala, droga jest dość prosta, nie powinno być problemu. Prosiłbym koleżankę o potwierdzenie, względnie o informację, czy ma inny transport, bo nie pamiętam.

KoJack dnia Pon 14:08, 05 Kwi 2010, w całości zmieniany 1 raz
Źródło: psychole1.fora.pl/a/a,579.html


Temat: Spoty w 3M! ;)
Ayrsen a no.... powiem tak.... "wszystko przez te b... y.. kobiety" wszedłem na rozbitego pokala co leżał sobie w trawie.... i na *sygnale do Koscierzyny do szpitala na szycie stopy.

Francuskie skutery.... ciesze się bardzo, że pamiętasz. btw już odzwyczajam sie od Avki bo kurcze takie korki... takie upały.. no i lepsza frajda niż stanie za kimś i czekanie 40min. na dojazd do domu.... chociaż na nocki to Ave niezastąpiona tymbardziej jak co noc jest burza

Czy będe..? oj... nie wiem... narazie mam same problemy które musze jakoś rozwiązać...(ale nie tyczy się to auta)


*czyt. ostra jazad bez trzymanki ale... to był Seat Toledo :|
Źródło: avensis.info/viewtopic.php?t=263


Temat: Sołtys wsi Gostkowo
GOSTKOWO. Rodziców nie stać na leczenie
Pomóżmy Kasi

– Kasia wymaga codziennej rehabilitacji. By jej stan zdrowia mógł się poprawić, potrzebne są profesjonalne turnusy.
12-letnia Kasia Leik z Gostkowa od urodzenia choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Jej rodziców nie stać na kosztowną rehabilitację. Nastolatka potrzebuje ponad 15 tysięcy złotych.
Przez pierwsze pięć lat życia Kasia jeździła na rehabilitację do Centrum Zdrowia Dziecka. - Potem zabrakło pieniędzy na leczenie - wyjaśnia matka dziewczynki. - Kasa Chorych nie chciała finansować rehabilitacji. Od tego momentu systematycznie jeździmy do szpitala w Kościerzynie.
Kasia wymaga ciągłej rehabilitacji.
- Jej dotychczasowe leczenie przynosi postępy w rozwoju psychoruchowym
- dodaje Ewa Leik. - Lekarze są zdania, że rehabilitacja usprawniająca powinna być kontynuowana. Ale to znaczy, że będziemy musiały wyjeżdżać na specjalne turnusy rehabilitacyjne.
By terapia przyniosła długotrwałe efekty, dziewczynka powinna uczestniczyć w co najmniej pięciu turnusach. Jeden kosztuje 3,2 tysiąca złotych. - Takie zajęcia są na przykład prowadzone w Centrum Hipoterapii i Rehabilitacji "Zabajka” niedaleko Złotowa. Nas jednak nie stać na taki wydatek - mówi pani Ewa. - Niestety, ja nie pracuję, bo muszę zajmować się córką. Zarabia tylko mąż, a na utrzymaniu mamy jeszcze syna. Dlatego za każdą pomoc będziemy bardzo wdzięczni.
- Dziewczynka zasługuje na wsparcie - mówi Urszula Porańska z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bytowie. - Kasia potrzebuje pieniędzy na rehabilitację, a jej rodzinie ciężko będzie je zdobyć.
Wpłaty można dokonywać na konto: BGŻ SA o. Piła f. Złotów - 25 2030 00451110 0000 0078 2930 lub SBL Zakrzewo - 15 8944 0003 0000 1544 2000 0010 - koniecznie trzeba dopisać: Na leczenie Kasi Leik.
Źródło: fotoalbum.ebytow.pl/forum/viewtopic.php?t=119